4 položiek celkom
Poschodová posteľ Paulina
Viac farieb Najpredávanejšie
ZADARMOZADARMO 250 € –4 %
239 €

Poschodová posteľ v prírodnom prevedení Paulína 200x90 cm

MJ4120/PRI
Poschodová posteľ Paula 7 - prírodná
Viac farieb
ZADARMOZADARMO
od 339 €

Borovicová poschodová posteľ Paula 7 s úložnými boxami v prírodnom prevedení

FA5323
Poschodová posteľ Paula 2 200x90
Viac farieb
ZADARMOZADARMO 285 € –1 %
280 €

Pevná dvojposchodová posteľ z masívu borovice s úložnými priestormi

MJ3848
Poschodová posteľ Domček 200x90 - prírodná
Viac farieb
ZADARMOZADARMO
407 €

Praktická poschodová posteľ 200x90 cm v tvare domčeka

FA65523

Klasické dvojposchodové postele

Potrebujete posteľ pre dve osoby? Jedným z riešení je dvojposchodová posteľ. Dvojposchodové postele s vysokou nosnosťou môžete umiestniť nielen do detských, ale aj internátnych a študentských izieb. V kategórii dvojposchodové postele nájdete poschodové postele s úložným priestorom, multifunkčné poschodové postele, poschodové postele z masívu a poschodové postele s rozšíreným spodným lôžkom. Môžete si jednoducho vyfiltrovať farbu, materiál, motív, nosnosť, štýl, rozmer poschodovej postele a či chcete aby súčasťou postele bol aj praktický úložný priestor.

Dvojposchodová posteľ do detskej izby

Klasická dvojposchodová posteľ je vynikajúcim cenovým riešením pre menšie byty, ale aj študentské internáty či ubytovne. V kombinácii s kvalitným matracom poskytne maximálny komfort dvom náročným spáčom. Postele z našej ponuky si vás navyše okamžite získajú krásnym dizajnom. Medzi sortimentom objavíte aj detské poschodové postele, ktoré môžu byť napríklad aj v tvare domčeka. Verte, že takúto posteľ si vaše ratolesti okamžite zamilujú.

Najlacnejšie dvojposchodové postele

Ak je vašou hlavnou prioritou dobrá cena, určite si vyberiete dvojposchodovú posteľ z našej ponuky. Pomocou filtra v ľavej časti obrazovky si navyše môžete vyfiltrovať produkty podľa vami preferovanej cenovej relácie. Rovnako si môžete vybrať len produkty zaradené do výpredaja alebo do nejakej z prebiehajúcich sezónnych akcií a získať tak váš vysnívaný kúsok za naozaj bezkonkurenčnú cenu.