Záhradné lehátka

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
Záhradné lehátko na opaľovanie Mosler
ZADARMOZADARMO
99 €

Oddychujte v záhrade, na terase, balkóne či v altánku so záhradným lehátkom na opaľovanie Mosler

HL94602
Záhradné lehátko na opaľovanie Moles
ZADARMOZADARMO
103 €

Záhradné ležadlo Moles ponúka pohodlné miesto na oddych

CH82532

Pohodlné lehátka do záhrady

Záhradné lehátka sú obľúbeným kúskom nábytku pre všetkých, ktorí si chcú dopriať oddych a relaxáciu na čerstvom vzduchu. Nemali by chýbať ani u vás. Takéto lehátko na opaľovanie si určite budete pochvaľovať. Medzi populárne z hľadiska materiálu patrí ratanové lehátko či lehátko z pevnej sieťoviny, pričom konštrukcia je zväčša buď drevená, alebo kovová. Tieto materiály sú uspôsobené na použitie v exteriéri, tzn. jedná sa o kvalitné materiály odolné voči rôznym nepriaznivým poveternostným podmienkam. Záhradné ležadlo na terasu si môžete umiestniť kdekoľvek chcete. Do záhrady či na balkón, skrátka všade, kde si budete chcieť oddýchnuť na teplom slniečku či s obľúbenou knihou v ruke. Polohovateľné lehátko vám umožňuje nastaviť si uhol chrbtovej opierky podľa toho, ako vám to vyhovuje a vy si tak môžete vychutnávať voľné chvíle naplno. Pri výbere záhradného lehátka je dôležité zvážiť jeho veľkosť, materiál, dizajn a komfort.

Pevné záhradné ležadlá

Prezrite si aj ostatnú ponuku nášho záhradného nábytku, a to tiež v prípade, že ste majiteľom kaviarne, cukrárne či reštaurácie s vonkajšou terasou.

Doplňte si terasu, balkón alebo aj zimnú záhradu dizajnovými vonkajšími kobercami či príjemnými dekami z nášho výberu.

Polohovateľné záhradné lehátka

Chcete si na záhrade len tak sadnúť a vyložiť si nohy? Alebo sa poriadne oprieť napríklad pri čítaní obľúbenej knihy či počúvaní spevu vtákov? Polohovateľné lehátko sa dá aj úplne vyrovnať, vďaka čomu si naň môžete ľahnúť aj bruchom dole a vychutnať si šlofíka po náročnom dni na čerstvom vzduchu či popracovať na opálení chrbta bez toho, aby vás obťažoval dotieravý hmyz a ďalšie tvory lezúce po zemi. Polohovateľné lehátka majú pevnú konštrukciu a nemusíte sa báť, že sa poskladajú aj spolu s vami, kým na nich budete odpočívať.