Záhradné sedenie

Najpredávanejšie

4 položiek celkom
záhradná zostava so štyrmi stoličkami, stolom a slnečníkom
ZADARMOZADARMO
235 €

Moderná záhradná zostava Sanny s čiernym slnečníkom

CH82154
SHARK00
Novinka
ZADARMOZADARMO
323 €

Moderná záhradná zostava SHARK určená na terasu a záhradu

HL86535
Záhradné sedenie Adomis
ZADARMOZADARMO
177 €

Praktický záhradný set z umelého ratanu Adomis pozostáva zo stola a dvoch stoličiek

HL94600
Záhradný set ROCCA zložený z dvoch kresiel a pohoviek.
Novinka
ZADARMOZADARMO
875 €

Záhradný set ROCCA vám poskytne miesto na pohodlný relax s vašimi priateľmi

HL86538

Zostavy záhradného sedenia

Záhradné sedenie je populárnou a vyhľadávanou voľbou pri výbere záhradného nábytku. Umožňuje pohodlné a príjemné trávenie času vonku v prírode s vašimi najbližšími. Takéto záhradné sedenie je navyše aj cenovo dostupnejšie, keď si záhradný stôl so stoličkami nezakúpite samostatne, ale ako záhradný set. V súčasnosti je mnoho rôznych typov záhradného sedenia, ktoré sa líšia materiálom a dizajnom.

Medzi najobľúbenejšie z hľadiska použitého materiálu patrí ratanové a kovové záhradné sedenie, ale veľmi populárne je aj drevené záhradné sedenie. Ratanové sedenie je obľúbené pre svoju jedinečnú textúru, odolnosť a trvácnosť. Kovové sedenie je pevné a moderné, zatiaľ čo drevené sedenie má klasický vzhľad a vyniká svojou prirodzenosťou. Teraz, keď sa viac a viac ľudí snaží skrášliť si svoj dvor a exteriér domu či bytu, terasové záhradné sedenie sa dostáva do popredia. Moderné záhradné sedenie má zvyčajne jednoduchý, čistý a elegantný dizajn.

Komfortné sedenie na terase či v záhrade

Prezrite si aj ostatnú ponuku nášho záhradného nábytku, a to tiež v prípade, že ste majiteľom kaviarne, cukrárne či reštaurácie s vonkajšou terasou.

Doplňte si terasu, balkón alebo aj zimnú záhradu dizajnovými vonkajšími kobercami či príjemnými dekami z nášho výberu.

Záhradný stôl, stoličky aj slnečník

Súčasťou niektorých záhradných setov z našej ponuky je aj slnečník, vďaka ktorému si budete môcť vychutnávať relax v záhrade alebo na terase aj počas obedňajších letných hodín, kedy aj lekári odporúčajú tráviť čas mimo priameho slnečného žiarenia. Slnečník sa jednoducho zasunie do otvoru v strede záhradného stola. Ak sa vám nejaký záhradný set páči, ale potrebovali by ste k nemu viac záhradných stoličiek, môžete si ich doobjednať aj samostatne.