O nás

detská izba

www.rozpravkovaizba.sk sa zmenila na www.wilsondo.sk 

E-shop rozpravkovaizba.sk pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2011. Za tento čas sa môžeme pochváliť už viac ako  20 000 spokojnými zákazníkmi. Naša firma vznikla z dôvodu nedostatku kvalitného a hlavne cenovo dostupného detského nábytku. Našim najdôležitejším sortimentom je rozprávkový nábytok do detských izbičiek, čo vychádza aj z názvu nášho e-shopu. Náš sortiment sa neustále snažíme rozširovať o najmodernejší nábytok, aby sa Vaše deti cítili vo svojej izbe ako v malom kráľovstve.  

Môžeme sa pochváliť najširším sortimentom detského nábytku na trhu. V našej ponuke okrem detských postelí nájdete aj široký výber detských postieľok, postelí s prístelkou, poschodových postelí, matracov ale aj celé detské izby či jednotlivé jej časti ako komody, nočné stolíky, písacie stoly, skrine. Z nášho tovaru si môžete vyskladať tú najkrajšiu detskú izbu pre Vaše ratolesti. 

Všetky naše postele a matrace sú vyrobené výrobcami z EÚ a spĺňajú normy EÚ podľa daných kritérií. Na všetok tovar sa vzťahuje 24 mesačná záručná doba. 

O vašu spokojnosť a spoľahlivé doručenie sa stará náš tím:

zamestnanci_ri