O nás

 

E-shop Wilsondo pôsobí na slovenskom trhu ako pokračovateľ značky Rozprávková izba, ktorá vznikla v roku 2011. Pôvodne sme sa zameriavali na predaj detského nábytku, ale keďže sme chceli poskytnúť niečo viac, vytvorili sme nový koncept, ktorý ponúka všetko pre vašu domácnosť na jednom mieste.

Za našu najväčšiu prednosť môžeme označiť pro-zákaznícky prístup. Myslíme na vás už pri výbere produktu, kedy starostlivo dbáme na kvalitu a najlepšiu cenu. Taktiež sa vám snažíme poskytnúť čo najpresnejšie informácie, a v prípade, že potrebujete s niečím poradiť, vám radi zodpovieme všetky otázky. Objednávku starostlivo zabalíme a pri doručovaní nadrozmerných produktov využívame vlastnú dopravu s možnosťou výnosu až k vám domov. V našej firme sú zamestnanci ako rodina a pri zdieľaní povinností si navzájom pomáhame a skvelá atmosféra na pracovisku sa premieta aj do dobrého kontaktu so zákazníkom. Baví nás to, čo robíme a aktuálne sa môžeme pochváliť s viac ako 250 000 spokojnými zákazníkmi. Prečítajte si o nás na portáloch Heureka, Google, Facebook či Instagram. Wilsondo je overený zákazníkmi a my všetci sa neustále snažíme robiť všetko preto, aby sme sa zlepšovali a aby ste boli spokojní.

Na našich stránkach môžete objaviť širokú škálu kvalitného nábytku, matracov, detského sortimentu či bytových doplnkov. Ponúkame aj bohatý výber sektorového nábytku do obývačky, spálne, predsiene či detskej izby a zároveň sme špecialistom na výrobu matracov na mieru.

Wilsondo, tukan zo severu, k vám priletí s najlepším nábytkom a matracmi. A prečo práve tukan zo severu? Pretože Wilsondo pochádza z Oravy. :) Nezabudnite, Wilsondo nie je obyčajný vták, a nie je to ani papagáj. Wilsondo je tukan zo severu.

Napredujeme spolu s vami aj v rámci ďalších internetových obchodov na Slovensku, ale aj v Maďarsku.

Slovensko

Maďarsko

Neváhajte nás kontaktovať, určite Vám pomôžeme

Prevádzkovateľ

Wilsondo s. r. o.
Zemianska Dedina 75
027 43 Nižná   
IČO: 47429151
DIČ: 2023887008
IČ DPH: SK2023887008

 
Dátum vzniku:
 Zapísaná: 3. októbra 2013, Zapísaná na Okr. súde Žilina, odd. Sro, vl.č.60353/L 

Projekty:
Profesijný rozvoj nových zručností zamestnancov - Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.