Multifunkčné poschodové postele

Najpredávanejšie

6 položiek celkom
Multifunkčná poschodová posteľ Marko 80x200
ZADARMOZADARMO 610 € –8 %
559 €

Multifunkčná poschodová posteľ Marko (200x80 cm) Vám okrem dvoch spacích plôch ponúka aj dostatok odkladacieho priestoru

ID24642/SIV
Multifunkčná poschodová posteľ Party 14 biela
ZADARMOZADARMO
823 €

Multifunkčná posteľ Party 14 je skvelou voľbou do malých detských izieb

SB24255/CIE
Multifunkčná poschodová posteľ Max 3
ZADARMOZADARMO
769 €

Multifunkčná poschodová posteľ Max 3 je správny riešením do menších detských izieb

GL24423/SIV
Multifunkčná posteľ Smart 1 200x90
ZADARMOZADARMO
653 €

Multifunkčná detská posteľ s úložným priestorom

SB69795
Multifunkčná posteľ Toledo 1
ZADARMOZADARMO
623 €

Štýlová multifunkčná posteľ Toledo 1 vhodná do menších detských izieb

SB24270/CIE
Multifunkčná posteľ Toledo 2
ZADARMOZADARMO
613 €

Multifunkčné postele sú skvelou voľbou do malých detských izieb

SB24273/CIE

Multifunkčné poschodové postele pre deti

Multifunkčná poschodová posteľ je mimoriadne praktická a ušetrí miesto v detskej izbe, ktoré by inak zabral samostatne stojaci detský nábytok. A navyše, multifunkčné poschodové postele plnia detské sny o poschodovej posteli. Na výber ponúkame multifunkčné poschodové postele s písacím stolom, či multifunkčné poschodové postele so skriňou a policami. Určené podľa modelu vypracovania ako miesto na hranie a spánok pre jedno až tri deti.K multifunkčným posteliam je možné zakúpiť aj: kvalitné detské matrace alebo štandardne matrace pre dospelých, ktoré sú rozdelené na matrace podľa rozmeru a matrace podľa materiálu. Ak potrebujete príslušenstvo k matracom v ponuke nájdete aj chrániče na matrac, plachty, vankúše a periny.

Multifunkčné postele do malej detskej izby

Multifunkčné detské postele sú bezkonkurenčným riešením do každého bytu, respektíve do každej detskej izby, v ktorej zápasíte s nedostatkom priestoru. Jedným kusom nábytku tak dokážete vyriešiť všetky potreby dvoch, poprípade aj troch detí. V našej ponuke nájdete napríklad aj poschodové postele s prístelkou, kde sa vyspia až traja vaši potomkovia. Modely sú navyše vybavené aj písacím stolom, o ktorý sa deti ľahko podelia a o nejaký ten úložný priestor. Zvyšok priestoru v menšej detskej izbe tak radšej môže zostať voľný pre jednu veľkú praktickú skriňu, ale najmä na hranie.

Najlacnejšie multifunkčné poschodové postele

Multifunkčná detská poschodová posteľ je naozaj skvelou investíciou, ktorou vyriešite hneď niekoľko múch jednou ranou. Zamilujú si ju však predovšetkým vaše deti. Pomocou filtra umiestneného na ľavej strane tejto obrazovky si môžete jednoducho vyfiltrovať najlacnejšie modely, ktoré nájdete v našej ponuke.