Rozšírené poschodové postele

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
Poschodová posteľ Petra 6 200x120x90 - biela
Viac farieb
ZADARMOZADARMO 459 € –4 %
438 €

Kvalitná drevená posteľ s rozšíreným spodným lôžkom

FA5390/BIE
Poschodová posteľ Petra 6 200x120x90 - prírodná
Viac farieb
ZADARMOZADARMO
349 €

Obľúbená poschodová posteľ s rozšíreným spodným lôžkom a úložným priestorom

FA5390

Poschodové postele s rozšírenou spodnou posteľou

Poschodová posteľ je snom každého dieťaťa. Do detskej izby prinesie smiech, hru, zábavu a podporí detskú kreativitu. Niektoré poschodové postele s rozšíreným spodným lôžkom, vyrobené z kvalitných materiálov, sú vďaka vysokej nosnosti, vhodné aj pre dospievajúce dieťa a dospelého. Rozšírené spodné lôžko ocenia predovšetkým milovníci komfortu a ženy, ktorých deti obľubujú zaspávať v blízkosti matky. Rozšírené spodné lôžko môžete počas dňa využívať ako sedačku na sedenie a deti ako miesto na hranie. V ponuke nájdete pevné, stabilné a kvalitné poschodové postele v rôznych farbách, rozmeroch a štýloch, s úložným alebo bez úložného priestoru. K poschodovým posteliam môžete dokúpiť matrace, chrániče na matrac, plachty, periny, vankúše a množstvo iného.

Manželská poschodová posteľ

Rozšírené spodné lôžko ocenia aj rodiny s malými deťmi. Kým mama s bábätkom môže spať na rozšírenom spodnom lôžku s maximálnou dávkou komfortu a bez strachu z toho, že by dieťa mohlo vypadnúť, otecko nájde aký-taký pokoj a priestor na hornom lôžku, a to tiež bez strachu, že by mohol svoj malý poklad zaľahnúť. Takéto lôžka si obľúbili aj majitelia domácich miláčikov – najmä väčších psíkov. Sú psy zvyknuté spať na posteli? Dole majú parádne veľké letisko a vy máte hore vždy čistú posteľ bez chlpov, v ktorej vám nikto nezavadzia.

Najlacnejšie poschodové postele s rozšíreným spodným lôžkom

Poschodové postele s rozšíreným spodným lôžkom nájdete v našej ponuke za bezkonkurenčné ceny, no aj napriek tomu sa občas objaví nejaký zaujímavý výpredaj či akcia. Takéto zľavnené produkty si môžete jednoducho vyfiltrovať pomocou funkcie, ktorú nájdete v ľavej časti tejto stránky. Môžete si nastaviť aj cenové rozpätie, do ktorého sa má vaša budúca posteľ zmestiť.