Komody s prebaľovacím pultom

Najpredávanejšie

Prebaľovací pult s vaničkou Florida sivý
ZADARMOZADARMO 122 € –9 %
Pôvodne: 122 €  (–9 %)
110 €
1 položiek celkom
Prebaľovací pult s vaničkou Florida sivý
ZADARMOZADARMO 122 € –9 %
110 €

Pohodlný a praktický prebaľovací pult pre hygienu vášho dieťaťa

SC80438

Komody pre deti s prebaľovacím pultom

Komoda s prebaľovacím pultom je nevyhnutným kusom nábytku, ktorý by nemal chýbať v žiadnej detskej izbičke. Vďaka detskej komode budú plienky, oblečenie a všetko potrebné ku starostlivosti o dieťa, vždy vo vašej blízkosti. Prebaľovací pult je miesto, kde rodičia strávia so svojim novorodeniatkom veľa času. Komoda s prebaľovacím pultom poskytuje bezpečný a pohodlný priestor pri každodennej starostlivosti o dieťatko. V našej ponuke je k dispozícii množstvo praktických prebaľovacích komôd. Túžite po bielej komode alebo komode v prírodných farbách? Máte špeciálnu požiadavku na počet zásuviek a šírku komody? Vyfiltrujte si prebaľovaciu komodu podľa vašich požiadaviek. K prebaľovaciemu pultu dokúpte prebaľovaciu podložku s potlačou, ktorá sa štýlom hodí do novej izbičky.

Komody aj do menšej detskej izbičky v dome či byte

Komody s prebaľovacím pultom sú vynikajúcim riešením pre všetkých, ktorí sa najmä pri očakávanom príchode nového člena rodiny trápia s nedostatkom priestoru v byte alebo dome. Ak patríte medzi šťastlivcov s priestrannou voľnou izbou pre bábätko, nedostatok priestoru až tak nepocítite. V prípade, že sú však izby napríklad v panelákovom byte malé alebo bývate v menšom jedno- alebo dvojizbovom byte, pri výbere nábytku je mimoriadne dôležité pozerať aj na rozmer. V prípade, že naozaj zápasíte s nedostatkom priestoru, prezrite si aj našu ponuku detských postieľok s integrovaným prebaľovacím pultom, prípadne aj komodou.

Najlacnejšie komody na prebaľovanie

Komody na prebaľovanie z našej ponuky si môžete komfortne vyfiltrovať aj pomocou praktického filtra umiestneného v ľavej časti tejto obrazovky. Jednoducho si vyberte cenovú reláciu, do ktorej by ste sa pri nákupe prebaľovacej komody chceli zmestiť a systém vám vyberie produkty vo vami preferovanej cene.