3 položiek celkom
Čalúnená posteľ Sanna 90x200 s prístelkou
ZADARMOZADARMO 532 € –18 %
436 €

Sivá čalúnená jednolôžková posteľ Sanna 90x200

HL81635
Detská posteľ Lulu s prístelkou - 160x80 cm
ZADARMOZADARMO
207 €

Krásna detská posteľ Lulu v jednoduchej bielej farbe

DO28466/BIE
Detská posteľ s prístelkou Ballerina 160x80
ZADARMOZADARMO
207 €

Posteľ s prístelkou do dievčenskej izbičky

DO99585

Detské postele a prístelka

V žiadnej detskej izbe nesmie chýbať kvalitná detská posteľ, ktorá dopraje vášmu dieťaťu pohodlný spánok. Okrem klasických detských postelí máme k dispozícii aj detské postele s prístelkou. Detská posteľ s prístelkou je veľmi praktická. Je ideálnou voľbou do malých detských izieb. Spodné lôžko môže poslúšiť aj na občasné prespenie návštevy. Niektoré detské postele sú dodávané aj s úložnými boxami. Vďaka nim získate tak v detskej izbe ďalší úložný priestor. Stačí si už len vyfiltrovať podľa rozmeru, farby, materiálu alebo štýlu a čoskoro môžete mať doma novú posteľ. Detskú posteľ nezabudnite vybaviť kvalitným detským matracom. Prezrite si našu ponuku matracov pre deti a nájdite ten najlepší pre vášho malého spachtoša.

Matrace k detským posteliam s prístelkou

Množstvo detských postelí s prístelkou je okrem úložného priestoru a samotnej prístelky vybavených napríklad aj zábranou, ktorá zvýši bezpečnosť vašich detí. Niektorí drobci jednoducho v noci po posteli trochu viac cestujú a aj nízka ohrádka zabráni tomu, že sa zrazu zobudia s plačom a modrinou na zemi. Dizajn detských postelí s prístelkou si môžete vybrať podľa preferencií vašich detí. V ponuke máme chlapčenské aj dievčenské modely. Výber vhodného matraca je dôležitý najmä vtedy, keď vaše dieťa trpí alergiami. V ponuke máme napríklad aj kokosové detské matrace či latexové matrace určené práve pre alergikov. 

Najlacnejšie detské postele s prístelkou

Detské postele s prístelkou v našej ponuke si môžete jednoducho vyfiltrovať aj pomocou praktického filtra umiestneného naľavo od produktov na vašej obrazovke. Vyberte si modely, ktoré sú zaradené do výpredaja, na ktoré sme pre vás vybavili zľavu, alebo si proste nastavte cenovú reláciu, do ktorej sa chcete pri nákupe lacnej detskej postele s prístelkou zmestiť.