NOVINKA! Nové poťahy matracov - Aloe Vera HEALTH, SilverCare a Premium Jersey 3D

Záleží vám na vysokej kvalite materiálov, ktoré ešte viac zlepšia funkčné vlastnosti vášho nového matraca? Máme pre vás skvelú novinku! Vybrané matrace z našej ponuky dostali nový vylepšený základný poťah Premium Jersey 3D. Využiť už môžete aj možnosť výberať si namiesto základného poťahu aj spomedzi ďalších 2 nových voliteľných poťahov (nevzťahuje sa na špeciálnu edíciu 4Kids).

Prečítajte si o nich viac (fotografie poťahov sú ilustračné, prešívanie a štruktúra látky na vašom matraci môže byť odlišná):

Premium Jersey 3D (základný poťah v cene matraca)

Antialergický základný poťah Premium Jersey 3D je prešívaný poťah ušitý z hypoalergénneho polyesteru najvyššej kvality. Poťah je príjemný na dotyk a robí matrac mäkký a hebkýy, pričom umožňuje aj výbornú cirkuláciu vzduchu v matraci. Výsledkom je každodenný pocit sviežosti, komfortu a odolnosť voči alergénom. Materiál poťahu je zložený z husto tkaného 100 % polyesteru. Odoláva roztiahnutiu a nepriťahuje špinu. Poťah je odzipsovateľný a môžete ho prať v práčke pri teplote 30°C. Tento poťah je už automaticky dodávaný v cene vybraných matracov.

priemium-jersey-3D

Aloe Vera HEALTH (voliteľný poťah)

Voliteľný poťah Aloe Vera HEALTH je vyrobený zo špeciálneho prírodného vlákna napusteného extraktom z listov aloe vera, vďaka čomu je veľmi príjemný na dotyk a podporuje krvný obeh. Tento materiál vyvoláva na pokožke jemne chladivý upokojujúci pocit, je preto mimoriadne pre ľudí s jemnou a citlivou pokožkou. Poťah má antialergické a antibakteriálne vlastnosti. Chráni pred neželaným rozvojom roztočov, zvyšuje čistotu a životnosť vášho matraca. Materiál poťahu je zložený z husto tkaného 100 % polyesteru vylepšeného extraktom z listov aloe vera. Poťah je odzipsovateľný a prateľný v práčke na 40°C.

aloevera-health

SilverCare (voliteľný poťah)

Voliteľný poťah matraca SilverCare je prešívaný aktívnym striebrom s vynikajúcimi antibakteriálnymi vlastnosťami. Ióny striebra prirodzene zabíjajú roztoče, spóry húb a plesní, vďaka čomu dlhodobo udržiavajú váš matrac hygienicky svieži a bez zápachu. Strieborné prešívanie navyše matracu dodáva antistatické vlastnosti a atraktívny vzhľad. Materiál poťahu je zložený z husto tkaného 98 % polyesteru + 2% ióny striebra. Poťah je odzipsovateľný a prateľný v práčke na 40°C.

silvercare