Detské vyvýšené postele

Detské vyvýšené postele sú naozaj špeciálne. Ponúkajú totiž veľmi pestré využitie. Nielenže prinesú do izby miesto na hranie, ale mnohokrát aj písací stôl, zážitok a radosť. Vyvýšená posteľ podporí kreativitu, zanechá priestor na hranie a možnosť vytvorenia bunkra.

detske-vyvysene-postele

Je niekoľko druhov vyvýšených postelí. Vyvýšená posteľ so šmýkľavkou povzbudí dieťatko opustiť svoju milovanú posteľ. Stačí sa šmyknúť dole a utekať do škôlky. Kto by takúto možnosť nevyužil. V prípade, že je vaša ratolesť možno až moc neposedná a z jednorázového ranného šmyknutia by sa stal národný šport, máme "záložný" plán - vyvýšená posteľ s písacím stolom. Táto posteľ môže dieťatku slúžiť aj počas predškolského či školského obdobia a štandardne býva dodávaná s rebríkom, prípadne schodíkami. Môžete ju obzvláštniť bohatým príslušentstvom. Bunkre, tunely a záclonky s dievčenskými a chlapčenskými motívmi, premenia izbu na to pravé rozprávkové miesto plné hry a zábavy. Dievčatká sa tak môžu hrať na malé mamičky a princezné a chlapci na bojovníkov či pirátov skrytých v nedobytnom bunkry. 

vyvysene-postele-do-detskej-izby

Vaše dieťatko rastie a s ním rastú aj jeho nároky, túžby a potreby. Príslušenstvo môžete kedykoľvek zameniť za trendy ozdobné svetielka, ktoré by mohli potešiť predovšetkým dievčatá alebo posteľ nechať v základnom štandarde, ktorý neurazí žiadneho teenagera. Vyvýšená posteľ tak môže sprevádzať dieťa nielen počas jeho prvých, ale aj následujúcich rokov. Preto je veľmi dôležitá správna voľba materiálu a nadčasovej farby. Medzi obľúbené neutrálne farby patria biela, sivá a prírodné farby: borovica, dub a buk. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie