Prečo nakupovať nábytok u nás?

Priatelia, rozhodujete sa, či u nás nakúpite? Máme radi to, čo robíme a záleží nám na vašej skúsenosti. Pozrite si pár dôvodov, prečo nakúpiť u nás.

1. Výhodné a férové ceny po celý rok

Cenová stratégia Wilsondo odráža aktuálny stav na trhu a skutočné náklady súvisiace s kvalitou produktov, dopravou a s ohodnotením zamestnancov. Sme slovenská firma a chceme sa čo najlepšie postarať o našich zákazníkov, zamestnancov a rodinu. To, že neponúkame neustále zľavové kupóny neznamená, že nezľavňujeme náš tovar. Ceny sa môžu dynamicky meniť a ak môžeme dať na tovar akciu, je uvedená pri konkrétnom produkte.

2. Doručenie zadarmo 

Pri každom nákupe nad 99€ garantujeme doručenie zadarmo a náklady na dopravu uhradíme za vás.

 3. Vlastná bezpečná doprava

Aby sme tovar doviezli čo najbezpečnejšie, pri nadrozmerných objednávkach využívame vlastnú dopravu s možnosťou výnosu až k vám domov.

4. Viac ako 150 000 spokojných zákazníkov

Na slovenskom trhu s predajom nábytku pôsobíme od roku 2011 a na vašom názore nám záleží. Pochválili ste nás za rýchle doručenie, široký výber produktov, príjemnú komunikáciu a ocenili ste aj ochotu našich kolegov. Prečítajte si o nás na portáloch Heureka, Google, Facebook či Instagram.

5. Oceňovaná zákaznícka linka a bezproblémové reklamácie

Pred problémami nestrkáme hlavu do piesku a všetko sa snažíme vyriešiť k vašej spokojnosti. Wilsondo má množstvo pozitívnych ohlasov v recenziách, ale získal aj certifikát Bezproblémová reklamácia Retino. 

6. Zľavové kupóny 

Aktuálne ponúkame zľavové kupóny pre našich verných zákazníkov, ktorí u nás už nakúpili (aspoň raz). Ako ho získate? Odmeníme vás za vernosť. Nakúpte u nás a niekoľkokrát ročne môžete očakávať mailom rôzne zľavové kódy.

7. Pomáhame

Kúpou detskej hračky Mojkáčik pomôžete deťom z detskej onkológie v Košiciach. Ako na to? Kúpou jedného mojkáčika podporíte detskú onkológiu sumou 2,50€, ktoré budú odovzdané v podobe hračiek, vitamínov a iných vecí. Zvyšné 2,50€ tvoria náklad na výrobu, pričom daň z predaja zaplatíme my. ????