Detské rastúce písacie stoly

Najpredávanejšie

Rastúci písací stôl Cole
ZADARMOZADARMO
Rastúci písací stôl Cole
Skladom | Doručíme do 48 hodín (1 ks)
FD24984
 
175 €
1 položiek celkom
Rastúci písací stôl Cole
ZADARMOZADARMO
Rastúci písací stôl Cole
Skladom | Doručíme do 48 hodín (1 ks)
175 €

Detský písací stôl s nastaviteľnou výškou

FD24984

Rastúce písacie stoly pre deti

Ergonomické a ekonomické! Rastúce písacie stoly jednoducho nastavíte do požadovanej výšky, čím sa zabezpečí správne držanie tela a chrbtice dieťaťa. Práve tieto stoly dokážu zabrániť nežiadúcim bolestiam, ktoré by mohli z nesprávneho spôsobu držania tela vzniknúť. Súčasťou písacích stolov je častokrát praktická zásuvka, ktorá poskytne dieťaťu dostatok miesta na odkladanie školských pomôcok a učebníc. K rastúcim stolom je možné dokúpiť aj ergonomické detské stoličky, ktoré vytvoria bezpečný a zároveň moderný set. Ak chcete stôl doplniť o držiak na knihy, ergonomickú podložku pod nohy, či LED lampu navštívte našu kategóriu príslušenstvo k písacím stolom.

Zdravý chrbát pre vaše deti

Zdravý vývin detskej chrbtice, ale aj celkového pohybového aparátu nemajú na svedomí len detské matrace. V dnešnej dobe počítačov a internetu deti presedia za stolom niekedy aj viac ako 10 hodín denne, čo je viac, než by odporučil ktorýkoľvek lekár. Veľkú časť tohto času strávia na stoličke počas vyučovania. Tam nemáte priestor ovplyvniť výber správnej stoličky alebo stola.  Keď si však vaše deti doma píšu domáce úlohy, môžete im dopriať naozaj zdravé sedenie a dohliadnuť na to, aby boli stôl, ale aj stoličky vhodné pre ich konkrétny vek. Aby ste nemuseli každý rok kupovať nový detský pracovný stôl a stoličku, pomôžu vám práve tie rastúce. 

Najlacnejšie detské rastúce písacie stoly

Rastúce stoly a stoličky nájdete v našej ponuke v mnohých prípadoch aj ako hotové sety, nemusíte teda objednávať stoličku zvlášť. Ak je pre vás dôležitá aj výsledná cena, využite praktický filter triedenia produktov, ktorý nájdete v ľavej časti obrazovky. Produkty si môžete vyfiltrovať podľa preferovanej cenovej relácie alebo si vybrať len tie, na ktoré máme v našom e-shope práve prebiehajúcu akciu.